Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Września, Słupca.

Stanowczo możemy napisać, iż kujawsko-pomorskie to najznaczniejszy rejon linii transportowych, jednak mamy stałych klientów zarówno z dalszych regionów kraju.

Oferujemy niezmiernie komfortowy przejazd osób busami do Belgii pod wyznaczony przez podróżnego adres. Przewóz jest door to door. Trasy do Belgii odbywamy niemalże do wszystkich miast, niemniej obszary tych miast są najczęściej odbywane: Antwerpia, Brugia, Kortrijk, Genk, Gandawa.

Przejazd w naszym busie jest bez wyjątku rzetelny. Największą wartością naszego tranzytu osób to, że nasz bus, zawiezie zawsze do Belgii pod wskazany dom, dzięki czemu odpadają pasażerom komplikacje z dojazdem czy z niesieniem kłopotliwych nie rzadko waliz. Wiemy, iż najwyższa jakość świadczonej usługi, to jest transport osób do Belgii spełni Wasze najbardziej wymagające pragnienia.

Oferujemy doświadczony dowóz osób do Belgii.

Osobliwości tyczące Belgii

Flamandczycy są przekonani, nie bez podstaw, że pracują na leniwych darmozjadów z Walonii. Niestety flamandczycy nie wiedzą zbyt wiele o Walończykach i odwrotnie. Złośliwi mówią, że jedynie kolarstwo ich łączy. „Każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu” – tak mówią o sobie Belgowie. Tym powiedzeniem chcą podkreślić, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom. Jednym z największych celów każdego Belga jest mieć swój własny dom. Na Wielkanoc kupuje się czekoladowe jajka, które ukrywają dorośli w ogródku, a dzieci je szukają.