Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Września, Słupca.

Śmiało możemy stwierdzić, iż region kujawsko-pomorski to najznaczniejszy teren linii przewozowych, aczkolwiek posiadamy także osoby chętne do przewozu z odleglejszych regionów naszego kraju.

Świadczymy wyjątkowo komfortowy przejazd podróżnych busami do Holandii pod określony przez klienta adres. Podróżujemy od drzwi do drzwi. Przewóz do Holandii realizujemy niemal do wszystkich miejscowości, jakkolwiek obszar podanych miejscowości są najpowszechniejsze: Middelburg, Rotterdam, Haga, Breda, Tilburg, Eindhoven, Hengel, Utrecht.

Wyjazd naszymi busami jest zawsze uczciwy. Najważniejszą wartością naszego tranzytu osób to, że nasz bus, przywiezie każdorazowo do Holandii pod wskazany adres, wskutek czego odpadają pasażerom komplikacje z dotarciem lub z noszeniem wielkich najczęściej walizek. Wiemy, że charakter oferowanej usługi, zatem przewóz pasażerów do Holandii zaspokoi Państwa najbardziej wymagające pragnienia.

Firma oferuje kompetentny przewóz osób do Holandii – kraju gdzie jest mnóstwo wiatraków i tulipanów, chodaków i sera.

Osobliwości tyczące Holandii

Amsterdam położony jest między licznymi kanałami i może być nazywany miastem mostów. W stolicy Holandii znajduje się aż 1281 mostów, co jest rekordową ilością.
Holendrzy są statystycznie najwyższymi ludźmi na świecie.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
W Holandii na każdym kilometrze kwadratowym powierzchni mieszka około pół tysiąca osób. Jest to największa gęstość zaludnienia na całym świecie.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.