Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Września, Słupca.

Śmiało można stwierdzić, iż region województwa kujawsko-pomorskiego to najznaczniejszy region linii przewozowych, jednakże obsługujemy także klientów z ustronniejszych okolic naszego kraju.

Proponujemy niezwykle funkcjonalny tranzyt podróżnych busami do Holandii pod wskazany przez Państwa adres. Przewóz odbywa się door to door. Tranzyt do Holandii wykonujemy nieomal do wszystkich miejscowości, chociaż obszar podanych miejscowości są najpopularniejsze: Rotterdam, Middelburg, Haga, Breda, Tilburg, Eindhoven, Hengel, Utrecht.

Transport w naszym busie jest bez wyjątku nienaganny. Największą cechą naszego transportu osób jest to, że nasz bus, zawiezie każdorazowo do Holandii pod wskazany dom, wskutek czego przepadają Wam przeszkody z dojazdem czy z przenoszeniem kłopotliwych nie rzadko toreb. Wierzymy, iż jakość świadczonej usługi, to jest dowóz pasażerów do Holandii zaspokoi Państwa najbardziej wymagające życzenia.

Oferujemy bezpieczny dowóz osób do Holandii, to jest kraju gdzie jest mnóstwo wiatraków i tulipanów, sera oraz chodaków.

Ciekawostki na temat Holandii

Amsterdam położony jest między licznymi kanałami i może być nazywany miastem mostów. W stolicy Holandii znajduje się aż 1281 mostów, co jest rekordową ilością.
Holendrzy to naród, który słynie z zamiłowania do rowerów. Rower ma prawie każdy obywatel. Szacuje się, że rowerów w Holandii jest ponad dwa razy więcej niż samochodów. Obecnie Holandia może poszczycić się 15.000 kilometrami ścieżek rowerowych.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
Najwyższy szczyt Holandii ma tylko 322 metry nad poziomem morza. Jest to wyjątkowy rekord wśród innych krajów świata.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.