Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Słupca, Września.

Stanowczo możemy potwierdzić, iż region Pomorza i Kujaw to nasz główny rejon przejazdów, lecz mamy osoby chętne do przewozu również z głębszych okolic Polski.

Oferujemy niebywale wygodny transport podróżnych busami do Belgii pod wyznaczony przez klienta adres. Jeździmy door-to-door. Trasy do Belgii realizujemy niemalże do wszystkich miast, lecz obszary niniejszych miast są najpowszechniejsze: Brugia, Antwerpia, Kortrijk, Genk, Gandawa.

Przejazd busem z nami jest zawsze profesjonalny. Najznaczniejszą wartością naszego przewozu osób to, iż nasz bus, zawiezie każdorazowo do Belgii pod wskazany adres, a przez to znikają klientom niedogodności z dotarciem czy z noszeniem kłopotliwych przeważnie waliz. Ufamy, iż rodzaj oferowanej usługi, zatem dowóz pasażerów do Belgii spełni Wasze największe pragnienia.

Firma oferuje profesjonalny przejazd osób do Belgii.

Ciekawostki na temat Belgii

Nigdzie na świecie nie znajdziesz tyle rodzajów piwa i takiej ilości browarów jak w Belgii. Szacuje się, że jest ich ponad 1000! Belgia jest królestwem, lecz król Albert, a już tym bardziej jego następca książę Filip są traktowani z pobłażaniem. Król Albert nie jest zresztą zbyt gorliwym władcą. Na Wielkanoc kupuje się czekoladowe jajka, które ukrywają dorośli w ogródku, a dzieci je szukają.