Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Września, Słupca.

Stanowczo możemy przyznać, że region kujawsko-pomorski to nasz główny sektor przewozów, lecz obsługujemy także osoby chętne do przewozu z odleglejszych okolic Polski.

Oferujemy niezmiernie dogodny transport osób busami do Holandii pod określony przez pasażera adres. Przejeżdżamy trasami door to door. Tranzyt do Holandii świadczymy nieomal do wszystkich miejscowości, acz obszar tych miejscowości są najpopularniejsze: Haga, Middelburg, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Tilburg, Utrecht, Hengel.

Przejazd w naszym busie jest zawsze uczciwy. Największą wartością naszego przewozu osób jest, iż nasz bus, przywiezie niezmiennie do Holandii pod wskazany dom, wskutek czego odchodzą naszym pasażerom przeszkody z dotarciem czy z przenoszeniem kłopotliwych najczęściej walizek. Ufamy, iż najwyższa jakość świadczonej usługi, czyli przejazd pasażerów do Holandii urzeczywistni Twoje najbardziej wymagające oczekiwania.

Gwarantujemy doświadczony przewóz osób do Holandii, to jest ojczyzny tulipanów, wiatraków, sera oraz chodaków.

Osobliwości na temat Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holandia to kraj, w którym rodzic może nadać dziecku dowolne imię, nawet jakieś pospolite słowo. Imię musi mieć możliwość zapisania w alfabecie łacińskim oraz nie może być obelżywe dla dziecka.
Łyżwiarstwo jest powszechnie uprawiane w całej Holandii, kiedy tylko rozpoczyna się okres zimowy. Nic dziwnego, że Holendrzy mają najbardziej utytułowanych zawodników w łyżwiarstwie szybkim.
W Holandii na każdym kilometrze kwadratowym powierzchni mieszka około pół tysiąca osób. Jest to największa gęstość zaludnienia na całym świecie.
Holandia to kraj, który słynie produkcji doskonałych serów.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.