Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Września, Słupca.

Zdecydowanie możemy przyznać, iż region kujawsko-pomorski to nasz główny teren linii przewozowych, lecz obsługujemy podróżnych również z ustronniejszych części Polski.

Proponujemy wysoce funkcjonalny przejazd osób busami do Belgii pod wyznaczony przez podróżnego adres. Przewóz jest od drzwi do drzwi. Przejazd do Belgii wykonujemy niemalże do wszystkich miejscowości, jednakowoż tereny niniejszych miast są najpopularniejsze: Brugia, Antwerpia, Gandawa, Genk, Kortrijk.

Tranzyt naszymi busami jest każdorazowo solidny. Największą zaletą naszego tranzytu osób to, że nasz bus, zawiezie zawsze do Belgii pod wybrany dom, dzięki czemu odchodzą naszym klientom kłopoty z dotarciem lub z noszeniem wielkich często waliz. Wiemy, że wysoka jakość wykonywanej usługi, czyli przejazd pasażerów do Belgii spełni Wasze najbardziej wymagające wymagania.

Gwarantujemy doświadczony przewóz osób do Belgii.

Ciekawostki odnośnie Belgii

W roku 2008 doszło niemal do rozpadu Belgii, ponieważ kraj funkcjonował bez rządu federalnego. Belgia nie istnieje ale Bruksela jest stolicą Europy. Granica języka niderlandzkiego i francuskiego jest tak samo wyraźna i trwała, jak nasza granica Polski i Niemiec. Belgia jest królestwem, lecz król Albert, a już tym bardziej jego następca książę Filip są traktowani z pobłażaniem. Król Albert nie jest zresztą zbyt gorliwym władcą. W Wigilię przychodzi tamtejszy Mikołaj, ale nazywa się inaczej – po francusku Pere Noel, czyli Ojciec Bożonarodzeniowy. Wkłada on pod choinkę prezenty, które w zasadzie wolno rozpakować dopiero o północy.