Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Września, Słupca.

Zdecydowanie można stwierdzić, że region Pomorza i Kujaw to najważniejszy sektor przejazdów, lecz obsługujemy także stałych klientów z ustronniejszych części naszego kraju.

Świadczymy niebywale przyjemny przejazd osób busami do Holandii pod wyznaczony przez Państwa adres. Transport jest door-to-door. Przewóz do Holandii odbywamy prawie do wszystkich miejscowości, acz rejon tych miejscowości są najpowszechniejsze: Rotterdam, Middelburg, Haga, Eindhoven, Breda, Tilburg, Hengel, Utrecht.

Tranzyt naszymi busami jest każdorazowo profesjonalny. Najważniejszą cechą naszego przejazdu osób to, iż nasz bus, zawiezie zawsze do Holandii pod wybrany dom, dzięki czemu odchodzą naszym pasażerom niedogodności z dotarciem lub z przenoszeniem kłopotliwych często walizek. Wiemy, że najwyższa jakość świadczonej usługi, to jest dowóz osób do Holandii urzeczywistni Państwa największe oczekiwania.

Świadczymy kompetentny transport osób do Holandii, czyli do ojczyzny wiatraków, tulipanów, chodaków i sera.

Niezwykłe fakty odnośnie Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holendrzy to naród, który słynie z zamiłowania do rowerów. Rower ma prawie każdy obywatel. Szacuje się, że rowerów w Holandii jest ponad dwa razy więcej niż samochodów. Obecnie Holandia może poszczycić się 15.000 kilometrami ścieżek rowerowych.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
Najwyższy szczyt Holandii ma tylko 322 metry nad poziomem morza. Jest to wyjątkowy rekord wśród innych krajów świata.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Bardzo dużo Holendrów posiada przyczepę kempingową, którą podróżuje na wakacje. Dlatego też większość z obywateli Holandii szukając miejsca do urlopu nie wybiera hoteli, tylko szuka fajnego miejsca do postawienia przyczepy.