Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Słupca, Września.

Śmiało wolno nam uznać, że region Pomorza i Kujaw to najznaczniejszy region linii transportowych, aczkolwiek posiadamy klientów zarówno z ustronniejszych rejonów kraju.

Oferujemy wyjątkowo dogodny tranzyt podróżnych busami do Belgii pod wyznaczony przez Państwa adres. Podróżujemy door to door. Przejazd do Belgii świadczymy niemal do wszystkich miejscowości, jakkolwiek rejony podanych miast są najczęściej odbywane: Antwerpia, Brugia, Genk, Kortrijk, Gandawa.

Transport naszym busem jest każdorazowo pewny. Najznaczniejszą cechą naszego transportu osób jest to, iż nasz bus, zawiezie zawsze do Belgii pod dom, a przez to przepadają klientom niedogodności z dojazdem czy z przenoszeniem nieporęcznych zwykle pakunków. Wierzymy, iż rodzaj wykonywanej usługi, zatem przejazd osób do Belgii spełni Wasze najbardziej wymagające oczekiwania.

Firma oferuje rzetelny przejazd osób do Belgii.

Niezwykłe fakty odnośnie Belgii

W roku 2008 doszło niemal do rozpadu Belgii, ponieważ kraj funkcjonował bez rządu federalnego. Belgia nie istnieje ale Bruksela jest stolicą Europy. Granica języka niderlandzkiego i francuskiego jest tak samo wyraźna i trwała, jak nasza granica Polski i Niemiec. Belgia jest królestwem, lecz król Albert, a już tym bardziej jego następca książę Filip są traktowani z pobłażaniem. Król Albert nie jest zresztą zbyt gorliwym władcą. W Belgii Boże Narodzenie świętuje się już od listopada.