Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Słupca, Września.

Zdecydowanie można stwierdzić, iż kujawsko-pomorskie to nasz główny rejon linii transportowych, aczkolwiek obsługujemy też podróżnych z bardziej odległych okolic Polski.

Oferujemy bardzo komfortowy przejazd pasażerów busami do Holandii pod wyznaczony przez Państwa adres. Transport jest door-to-door. Trasy do Holandii świadczymy niemalże do wszystkich miejscowości, jednak okolice podanych miast są najpowszechniejsze: Rotterdam, Middelburg, Haga, Breda, Tilburg, Eindhoven, Utrecht, Hengel.

Przewóz w naszym busie jest zawsze należyty. Najważniejszą cechą naszego przewozu osób jest to, że nasz bus, przywiezie każdorazowo do Holandii pod wskazaną lokalizację, a przez to odchodzą naszym klientom komplikacje z dojazdem lub z noszeniem uciążliwych najczęściej waliz. Wiemy, iż sposób świadczonej usługi, zatem dowóz osób do Holandii zaspokoi Twoje najbardziej wymagające oczekiwania.

Oferujemy kompetentny transport osób do Holandii, czyli do ojczyzny tulipanów, wiatraków, chodaków i sera.

Ciekawostki na temat Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holandia to kraj, w którym rodzic może nadać dziecku dowolne imię, nawet jakieś pospolite słowo. Imię musi mieć możliwość zapisania w alfabecie łacińskim oraz nie może być obelżywe dla dziecka.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
Najwyższy szczyt Holandii ma tylko 322 metry nad poziomem morza. Jest to wyjątkowy rekord wśród innych krajów świata.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Bardzo dużo Holendrów posiada przyczepę kempingową, którą podróżuje na wakacje. Dlatego też większość z obywateli Holandii szukając miejsca do urlopu nie wybiera hoteli, tylko szuka fajnego miejsca do postawienia przyczepy.