Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Września, Słupca.

Zdecydowanie można potwierdzić, że region Pomorza i Kujaw to nasz najważniejszy region przewozów, ale posiadamy pasażerów zarówno z głębszych części Polski.

Proponujemy bardzo komfortowy transport pasażerów busami do Belgii pod dokładny przez podróżnego adres. Jeździmy door to door. Przewóz do Belgii realizujemy niemalże do wszystkich miast, lecz obszary podanych miast są najczęściej odbywane: Brugia, Antwerpia, Kortrijk, Genk, Gandawa.

Tranzyt naszymi busami jest każdorazowo pewny. Najważniejszą wartością naszego przewozu osób to, iż nasz bus, przywiezie niezmiennie do Belgii pod wybrany dom, a przez to przepadają klientom problemy z dotarciem czy z noszeniem uciążliwych przeważnie walizek. Wiemy, że rodzaj wykonywanej usługi, to jest przejazd osób do Belgii spełni Wasze największe wymagania.

Gwarantujemy fachowy transport osób do Belgii.

Ciekawostki tyczące Belgii

Nigdzie na świecie nie znajdziesz tyle rodzajów piwa i takiej ilości browarów jak w Belgii. Szacuje się, że jest ich ponad 1000! Belgia jest królestwem, lecz król Albert, a już tym bardziej jego następca książę Filip są traktowani z pobłażaniem. Król Albert nie jest zresztą zbyt gorliwym władcą. W Belgii Boże Narodzenie świętuje się już od listopada.