Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Września, Słupca.

Śmiało wolno nam przyznać, że region Pomorza i Kujaw to nasz główny region przejazdów, lecz mamy także pasażerów z ustronniejszych regionów naszego kraju.

Świadczymy szalenie przyjemny transport pasażerów busami do Holandii pod określony przez Państwa adres. Przewóz jest door to door. Transport do Holandii odbywamy niemal do wszystkich miast, niemniej teren podanych miejscowości są najpopularniejsze: Rotterdam, Middelburg, Haga, Breda, Tilburg, Eindhoven, Utrecht, Hengel.

Przejazd w naszym busie jest zawsze należyty. Najoczywistszą cechą naszego przejazdu osób jest, że nasz bus, zawiezie każdorazowo do Holandii pod dom, wskutek czego ulatują naszym pasażerom kłopoty z dotarciem czy z noszeniem kłopotliwych zazwyczaj waliz. Ufamy, iż sposób wykonywanej usługi, to jest przewóz pasażerów do Holandii spełni Twoje największe pragnienia.

Gwarantujemy profesjonalny transport osób do Holandii, to jest ojczyzny skąd pochodzą tulipany i wiatraki, chodaków i sera.

Ciekawostki na temat Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holandia to kraj, w którym rodzic może nadać dziecku dowolne imię, nawet jakieś pospolite słowo. Imię musi mieć możliwość zapisania w alfabecie łacińskim oraz nie może być obelżywe dla dziecka.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
W Holandii na każdym kilometrze kwadratowym powierzchni mieszka około pół tysiąca osób. Jest to największa gęstość zaludnienia na całym świecie.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Bardzo dużo Holendrów posiada przyczepę kempingową, którą podróżuje na wakacje. Dlatego też większość z obywateli Holandii szukając miejsca do urlopu nie wybiera hoteli, tylko szuka fajnego miejsca do postawienia przyczepy.