Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Słupca, Września.

Stanowczo można potwierdzić, iż województwo kujawsko-pomorskie to najważniejszy obszar linii przewozowych, jednakże posiadamy pasażerów zarówno z dalszych regionów naszego kraju.

Oferujemy wysoce ergonomiczny tranzyt podróżnych busami do Belgii pod wyznaczony przez Państwa adres. Podróżujemy door to door. Trasy do Belgii odbywamy niemalże do wszystkich miast, acz obszary podanych miejscowości są najpopularniejsze: Brugia, Antwerpia, Kortrijk, Genk, Gandawa.

Transport w naszym busie jest bez wyjątku należyty. Najistotniejszą cechą naszego tranzytu osób to, że nasz bus, przywiezie każdorazowo do Belgii pod wskazany dom, wskutek czego odchodzą klientom problemy z dotarciem czy z przenoszeniem nieporęcznych zwykle pakunków. Wiemy, iż wysoka jakość oferowanej usługi, czyli transport pasażerów do Belgii spełni Państwa największe życzenia.

Gwarantujemy kompetentny transport osób do Belgii.

Niezwykłe fakty tyczące Belgii

Flamandczycy są przekonani, nie bez podstaw, że pracują na leniwych darmozjadów z Walonii. Niestety flamandczycy nie wiedzą zbyt wiele o Walończykach i odwrotnie. Złośliwi mówią, że jedynie kolarstwo ich łączy. „Każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu” – tak mówią o sobie Belgowie. Tym powiedzeniem chcą podkreślić, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom. Jednym z największych celów każdego Belga jest mieć swój własny dom. W Wigilię przychodzi tamtejszy Mikołaj, ale nazywa się inaczej – po francusku Pere Noel, czyli Ojciec Bożonarodzeniowy. Wkłada on pod choinkę prezenty, które w zasadzie wolno rozpakować dopiero o północy.