Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Września, Słupca.

Zdecydowanie można napisać, że województwo kujawsko-pomorskie to najznaczniejszy region linii przewozowych, lecz posiadamy zarówno podróżnych z dalszych regionów Polski.

Oferujemy ogromnie wygodny przejazd osób busami do Holandii pod wyznaczony przez Państwa adres. Transport jest door to door. Przewóz do Holandii wykonujemy niemalże do wszystkich miast, acz okolice tych miast są najpopularniejsze: Haga, Middelburg, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Tilburg, Utrecht, Hengel.

Przewóz naszymi busami jest bez wyjątku pewny. Najistotniejszą cechą naszego przewozu osób jest, że nasz bus, przywiezie niezmiennie do Holandii pod wskazany dom, dzięki czemu znikają naszym pasażerom kłopoty z dotarciem lub z niesieniem wielkich zazwyczaj walizek. Wierzymy, że wysoka jakość oferowanej usługi, zatem przewóz osób do Holandii urzeczywistni Państwa najbardziej wymagające oczekiwania.

Firma oferuje kompetentny transport osób do Holandii, czyli do kraju wiatraków, tulipanów, sera oraz chodaków.

Ciekawostki dotyczące Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holendrzy są statystycznie najwyższymi ludźmi na świecie.
Łyżwiarstwo jest powszechnie uprawiane w całej Holandii, kiedy tylko rozpoczyna się okres zimowy. Nic dziwnego, że Holendrzy mają najbardziej utytułowanych zawodników w łyżwiarstwie szybkim.
W Holandii na każdym kilometrze kwadratowym powierzchni mieszka około pół tysiąca osób. Jest to największa gęstość zaludnienia na całym świecie.
Holandia to kraj, który słynie produkcji doskonałych serów.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.