Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Września, Słupca.

Śmiało można potwierdzić, iż region województwa kujawsko-pomorskiego to najistotniejszy teren przewozów, jednakże posiadamy klientów również z odleglejszych regionów kraju.

Oferujemy ogromnie wygodny przewóz pasażerów busami do Belgii pod określony przez Państwa adres. Jeździmy door-to-door. Transport do Belgii odbywamy niemal do wszystkich miast, aczkolwiek okolice niniejszych miejscowości są najpopularniejsze: Brugia, Antwerpia, Genk, Kortrijk, Gandawa.

Tranzyt naszymi busami jest każdorazowo pewny. Najistotniejszą zaletą naszego transportu osób jest to, iż nasz bus, zawiezie każdorazowo do Belgii pod dom, a przez to znikają naszym klientom kłopoty z dotarciem lub z przenoszeniem ciężkich często waliz. Ufamy, że najwyższa jakość wykonywanej usługi, czyli dowóz pasażerów do Belgii zaspokoi Państwa najbardziej wymagające oczekiwania.

Oferujemy profesjonalny przewóz osób do Belgii.

Osobliwości na temat Belgii

Flamandczycy są przekonani, nie bez podstaw, że pracują na leniwych darmozjadów z Walonii. Niestety flamandczycy nie wiedzą zbyt wiele o Walończykach i odwrotnie. Złośliwi mówią, że jedynie kolarstwo ich łączy. Belgia jest królestwem, lecz król Albert, a już tym bardziej jego następca książę Filip są traktowani z pobłażaniem. Król Albert nie jest zresztą zbyt gorliwym władcą. W Wigilię przychodzi tamtejszy Mikołaj, ale nazywa się inaczej – po francusku Pere Noel, czyli Ojciec Bożonarodzeniowy. Wkłada on pod choinkę prezenty, które w zasadzie wolno rozpakować dopiero o północy.