Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Września, Słupca.

Zdecydowanie można przyznać, iż region województwa kujawsko-pomorskiego to nasz najważniejszy region przewozów, ale posiadamy zarówno stałych klientów z głębszych okolic naszego kraju.

Oferujemy nadzwyczajnie ergonomiczny transport podróżnych busami do Holandii pod określony przez podróżnego adres. Przewóz odbywa się od drzwi do drzwi. Transport do Holandii świadczymy niemal do wszystkich miejscowości, niemniej teren tych miast są najczęściej odbywane: Middelburg, Rotterdam, Haga, Breda, Tilburg, Eindhoven, Utrecht, Hengel.

Wyjazd busem z nami jest zawsze sumienny. Najoczywistszą zaletą naszego transportu osób jest, że nasz bus, przywiezie zawsze do Holandii pod wskazany dom, a przez to znikają pasażerom problemy z dojazdem lub z przenoszeniem wielkich często pakunków. Ufamy, iż charakter świadczonej usługi, zatem transport pasażerów do Holandii zaspokoi Twoje najbardziej wymagające wymagania.

Świadczymy rzetelny przejazd osób do Holandii, czyli do kraju tulipanów, wiatraków, sera oraz chodaków.

Osobliwości na temat Holandii

Amsterdam położony jest między licznymi kanałami i może być nazywany miastem mostów. W stolicy Holandii znajduje się aż 1281 mostów, co jest rekordową ilością.
Holandia to kraj, w którym rodzic może nadać dziecku dowolne imię, nawet jakieś pospolite słowo. Imię musi mieć możliwość zapisania w alfabecie łacińskim oraz nie może być obelżywe dla dziecka.
Łyżwiarstwo jest powszechnie uprawiane w całej Holandii, kiedy tylko rozpoczyna się okres zimowy. Nic dziwnego, że Holendrzy mają najbardziej utytułowanych zawodników w łyżwiarstwie szybkim.
W Holandii na każdym kilometrze kwadratowym powierzchni mieszka około pół tysiąca osób. Jest to największa gęstość zaludnienia na całym świecie.
Holandia to największy na świecie eksporter piwa. Każdego roku kraj opuszcza ponad 1,5 miliarda litrów piwa.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.