Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Września, Słupca.

Stanowczo można powiedzieć, że region Pomorza i Kujaw to główny obszar linii transportowych, lecz mamy pasażerów także z dalszych części kraju.

Proponujemy nadzwyczaj przystępny przewóz pasażerów busami do Belgii pod wyznaczony przez pasażera adres. Transport jest od drzwi do drzwi. Trasy do Belgii wykonujemy prawie do wszystkich miast, jednakże obszary niniejszych miast są najpopularniejsze: Antwerpia, Brugia, Genk, Kortrijk, Gandawa.

Wyjazd naszymi busami jest bez wyjątku pewny. Najważniejszą cechą naszego tranzytu osób jest, że nasz bus, przywiezie zawsze do Belgii pod wskazany dom, dzięki czemu odpadają klientom kłopoty z dojazdem lub z przenoszeniem nieporęcznych najczęściej waliz. Ufamy, że najwyższa jakość wykonywanej usługi, to jest przejazd pasażerów do Belgii spełni Państwa największe życzenia.

Gwarantujemy rzetelny przejazd osób do Belgii.

Ciekawostki na temat Belgii

Nigdzie na świecie nie znajdziesz tyle rodzajów piwa i takiej ilości browarów jak w Belgii. Szacuje się, że jest ich ponad 1000! „Każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu” – tak mówią o sobie Belgowie. Tym powiedzeniem chcą podkreślić, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom. Jednym z największych celów każdego Belga jest mieć swój własny dom. W Belgii Boże Narodzenie świętuje się już od listopada.