Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   +48 884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób Polska Holandia

Busy do Holandii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Golub Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Września, Słupca.

Śmiało możemy przyznać, iż region kujawsko-pomorski to nasz najważniejszy obszar przejazdów, jednak obsługujemy podróżnych także z bardziej odległych okolic kraju.

Proponujemy wyjątkowo dogodny transport osób busami do Holandii pod wyznaczony adres. Przewóz odbywa się door-to-door. Przejazd do Holandii odbywamy nieomal do wszystkich miejscowości, aczkolwiek teren niniejszych miejscowości jest najpopularniejszy: Haga, Middelburg, Rotterdam, Tilburg, Breda, Eindhoven, Utrecht, Hengel.

Wyjazd naszymi busami jest każdorazowo należyty. Najoczywistszą zaletą naszego transportu osób jest to, że nasz bus, zawiezie każdorazowo do Holandii pod wskazany adres, wskutek czego odpadają pasażerom trudności z dotarciem lub z noszeniem wielkich najczęściej toreb. Wiemy, iż najwyższa jakość oferowanej usługi, czyli przewóz pasażerów do Holandii urzeczywistni Wasze najbardziej wymagające życzenia.

Gwarantujemy bezpieczny przewóz osób do Holandii, czyli ojczyzny skąd pochodzą tulipany i wiatraki, chodaków i sera.

Osobliwości tyczące Holandii

Holandia jest jednym z najmniejszych krajów w Europie. W dodatku 25% jego powierzchni to depresje, czyli obszary położone poniżej poziomu morza.
Holandia to kraj, w którym rodzic może nadać dziecku dowolne imię, nawet jakieś pospolite słowo. Imię musi mieć możliwość zapisania w alfabecie łacińskim oraz nie może być obelżywe dla dziecka.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
Holendrzy uwielbiają pić kawę i piją jej dużo. Przeciętny Holender pije rocznie około 140 litrów kawy.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Bardzo dużo Holendrów posiada przyczepę kempingową, którą podróżuje na wakacje. Dlatego też większość z obywateli Holandii szukając miejsca do urlopu nie wybiera hoteli, tylko szuka fajnego miejsca do postawienia przyczepy.