Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Słupca, Września.

Stanowczo wolno nam napisać, że region Pomorza i Kujaw to najznaczniejszy obszar tras, ale obsługujemy też stałych pasażerów z odleglejszych części kraju.

Proponujemy nadzwyczajnie wygodny tranzyt podróżnych busami do Holandii pod pożądany przez klienta adres. Jeździmy od drzwi do drzwi. Trasy do Holandii świadczymy niemal do wszystkich miast, lecz okolice niniejszych miast są najpopularniejsze: Middelburg, Rotterdam, Haga, Eindhoven, Breda, Tilburg, Hengel, Utrecht.

Wyjazd naszym busem jest bez wyjątku solidny. Najistotniejszą zaletą naszego transportu osób jest, iż nasz bus, zawiezie niezmiennie do Holandii pod wskazany dom, a przez to odchodzą naszym klientom komplikacje z dojazdem czy z dźwiganiem niewygodnych przeważnie pakunków. Ufamy, iż jakość świadczonej usługi, zatem dowóz pasażerów do Holandii urzeczywistni Wasze najbardziej wymagające pragnienia.

Gwarantujemy profesjonalny dowóz osób do Holandii, czyli do kraju tulipanów, wiatraków, chodaków i sera.

Niezwykłe fakty odnośnie Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holandia to kraj, w którym rodzic może nadać dziecku dowolne imię, nawet jakieś pospolite słowo. Imię musi mieć możliwość zapisania w alfabecie łacińskim oraz nie może być obelżywe dla dziecka.
Holandia to kraj, którego powierzchnia to jedynie 0.008% całej światowej powierzchni globu. Mimo tego Holandia zajmuje trzecie miejsce wśród wszystkich krajów, które eksportują produkty rolne.
Holendrzy uwielbiają pić kawę i piją jej dużo. Przeciętny Holender pije rocznie około 140 litrów kawy.
Holandia to największy na świecie eksporter piwa. Każdego roku kraj opuszcza ponad 1,5 miliarda litrów piwa.
Bardzo dużo Holendrów posiada przyczepę kempingową, którą podróżuje na wakacje. Dlatego też większość z obywateli Holandii szukając miejsca do urlopu nie wybiera hoteli, tylko szuka fajnego miejsca do postawienia przyczepy.