Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Słupca, Września.

Zdecydowanie możemy przyznać, że województwo kujawsko-pomorskie to nasz główny sektor przejazdów, jednakże posiadamy klientów również z głębszych okolic naszego kraju.

Świadczymy wysoce przystępny przejazd osób busami do Belgii pod dokładny przez Państwa adres. Transport jest door-to-door. Transport do Belgii świadczymy nieomal do wszystkich miast, ale okolice tych miast są najczęściej odbywane: Antwerpia, Brugia, Kortrijk, Genk, Gandawa.

Tranzyt naszymi busami jest każdorazowo sumienny. Najważniejszą zaletą naszego tranzytu osób jest to, iż nasz bus, zawiezie niezmiennie do Belgii pod wskazany dom, dzięki czemu odpadają Wam problemy z dotarciem czy z przenoszeniem kłopotliwych zazwyczaj toreb. Ufamy, iż sposób wykonywanej usługi, czyli transport osób do Belgii zaspokoi Twoje największe oczekiwania.

Oferujemy fachowy transport osób do Belgii.

Osobliwości dotyczące Belgii

Flamandczycy są przekonani, nie bez podstaw, że pracują na leniwych darmozjadów z Walonii. Niestety flamandczycy nie wiedzą zbyt wiele o Walończykach i odwrotnie. Złośliwi mówią, że jedynie kolarstwo ich łączy. Belgia jest królestwem, lecz król Albert, a już tym bardziej jego następca książę Filip są traktowani z pobłażaniem. Król Albert nie jest zresztą zbyt gorliwym władcą. Zamiast tradycyjnych świątecznych potraw dostępne są indyk z supermarketu, albo stolik w restauracji.