Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Słupca, Września.

Stanowczo wolno nam przyznać, iż region województwa kujawsko-pomorskiego to najważniejszy teren linii transportowych, ale posiadamy również podróżnych z głębszych okolic kraju.

Świadczymy nadzwyczajnie wygodny tranzyt pasażerów busami do Holandii pod należyty przez Państwa adres. Jeździmy door-to-door. Przejazd do Holandii odbywamy niemal do wszystkich miejscowości, jakkolwiek rejon niniejszych miast są najpowszechniejsze: Rotterdam, Middelburg, Haga, Tilburg, Breda, Eindhoven, Utrecht, Hengel.

Przewóz w naszym busie jest zawsze uczciwy. Najoczywistszą zaletą naszego tranzytu osób jest, iż nasz bus, przywiezie zawsze do Holandii pod wybrany dom, wskutek czego znikają klientom problemy z dojazdem lub z niesieniem niewygodnych zazwyczaj waliz. Wiemy, iż rodzaj wykonywanej usługi, czyli transport osób do Holandii urzeczywistni Twoje najbardziej wymagające życzenia.

Świadczymy fachowy przewóz osób do Holandii – ojczyzny tulipanów, wiatraków, sera oraz chodaków.

Ciekawostki odnośnie Holandii

Amsterdam położony jest między licznymi kanałami i może być nazywany miastem mostów. W stolicy Holandii znajduje się aż 1281 mostów, co jest rekordową ilością.
Holendrzy to naród, który słynie z zamiłowania do rowerów. Rower ma prawie każdy obywatel. Szacuje się, że rowerów w Holandii jest ponad dwa razy więcej niż samochodów. Obecnie Holandia może poszczycić się 15.000 kilometrami ścieżek rowerowych.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
Holendrzy uwielbiają pić kawę i piją jej dużo. Przeciętny Holender pije rocznie około 140 litrów kawy.
Holandia to kraj, który słynie produkcji doskonałych serów.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.