Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Słupca, Września.

Śmiało można uznać, że region województwa kujawsko-pomorskiego to główny region tras, jednakże mamy klientów również z ustronniejszych okolic kraju.

Oferujemy niebywale przyjemny transport pasażerów busami do Belgii pod wyznaczony przez podróżnego adres. Podróżujemy door to door. Transport do Belgii realizujemy niemal do wszystkich miast, aczkolwiek rejony podanych miast są najpowszechniejsze: Antwerpia, Brugia, Genk, Kortrijk, Gandawa.

Wyjazd w naszym busie jest bez wyjątku profesjonalny. Najważniejszą cechą naszego transportu osób jest, że nasz bus, zawiezie zawsze do Belgii pod wskazaną lokalizację, a przez to odchodzą Państwu problemy z dojazdem lub z przenoszeniem wielkich przeważnie toreb. Ufamy, że najwyższa jakość wykonywanej usługi, czyli dowóz osób do Belgii spełni Państwa najbardziej wymagające wymagania.

Świadczymy doświadczony przejazd osób do Belgii.

Niezwykłe fakty tyczące Belgii

W roku 2008 doszło niemal do rozpadu Belgii, ponieważ kraj funkcjonował bez rządu federalnego. Belgia nie istnieje ale Bruksela jest stolicą Europy. Granica języka niderlandzkiego i francuskiego jest tak samo wyraźna i trwała, jak nasza granica Polski i Niemiec. „Każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu” – tak mówią o sobie Belgowie. Tym powiedzeniem chcą podkreślić, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom. Jednym z największych celów każdego Belga jest mieć swój własny dom. Na Wielkanoc kupuje się czekoladowe jajka, które ukrywają dorośli w ogródku, a dzieci je szukają.