Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Września, Słupca.

Śmiało możemy uznać, że kujawsko-pomorskie to główny rejon linii transportowych, lecz posiadamy zarówno stałych klientów z ustronniejszych rejonów Polski.

Proponujemy bardzo przyjemny przewóz osób busami do Holandii pod wskazany przez klienta adres. Podróżujemy od drzwi do drzwi. Tranzyt do Holandii świadczymy niemal do wszystkich miejscowości, jakkolwiek rejon niniejszych miast są najczęściej odbywane: Middelburg, Rotterdam, Haga, Eindhoven, Breda, Tilburg, Hengel, Utrecht.

Tranzyt busem z nami jest każdorazowo rzetelny. Najznaczniejszą wartością naszego tranzytu osób jest to, iż nasz bus, zawiezie niezmiennie do Holandii pod wskazaną lokalizację, wskutek czego znikają naszym klientom komplikacje z dotarciem lub z noszeniem kłopotliwych najczęściej pakunków. Ufamy, że jakość oferowanej usługi, to jest dowóz osób do Holandii urzeczywistni Państwa najbardziej wymagające pragnienia.

Świadczymy doświadczony transport osób do Holandii, czyli ojczyzny wiatraków, tulipanów, sera oraz chodaków.

Ciekawostki dotyczące Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holendrzy to naród, który słynie z zamiłowania do rowerów. Rower ma prawie każdy obywatel. Szacuje się, że rowerów w Holandii jest ponad dwa razy więcej niż samochodów. Obecnie Holandia może poszczycić się 15.000 kilometrami ścieżek rowerowych.
Łyżwiarstwo jest powszechnie uprawiane w całej Holandii, kiedy tylko rozpoczyna się okres zimowy. Nic dziwnego, że Holendrzy mają najbardziej utytułowanych zawodników w łyżwiarstwie szybkim.
Holendrzy uwielbiają pić kawę i piją jej dużo. Przeciętny Holender pije rocznie około 140 litrów kawy.
Holandia to największy na świecie eksporter piwa. Każdego roku kraj opuszcza ponad 1,5 miliarda litrów piwa.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.