Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Września, Słupca.

Zdecydowanie możemy uznać, iż województwo kujawsko-pomorskie to nasz najważniejszy teren tras, jednakże obsługujemy osoby chętne do przewozu też z bardziej odległych regionów kraju.

Proponujemy ogromnie dogodny przejazd pasażerów busami do Belgii pod wyznaczony przez Państwa adres. Przewóz jest od drzwi do drzwi. Tranzyt do Belgii wykonujemy niemalże do wszystkich miast, chociaż okolice niniejszych miejscowości są najpopularniejsze: Brugia, Antwerpia, Kortrijk, Genk, Gandawa.

Przejazd naszymi busami jest bez wyjątku sumienny. Najistotniejszą zaletą naszego przejazdu osób jest to, że nasz bus, zawiezie zawsze do Belgii pod wskazaną lokalizację, wskutek czego odpadają Wam problemy z dotarciem czy z przenoszeniem wielkich zazwyczaj waliz. Ufamy, iż wysoka jakość oferowanej usługi, czyli przejazd osób do Belgii zaspokoi Państwa najbardziej wymagające życzenia.

Oferujemy fachowy przejazd osób do Belgii.

Osobliwości na temat Belgii

Flamandczycy są przekonani, nie bez podstaw, że pracują na leniwych darmozjadów z Walonii. Niestety flamandczycy nie wiedzą zbyt wiele o Walończykach i odwrotnie. Złośliwi mówią, że jedynie kolarstwo ich łączy. „Każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu” – tak mówią o sobie Belgowie. Tym powiedzeniem chcą podkreślić, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom. Jednym z największych celów każdego Belga jest mieć swój własny dom. W Belgii Boże Narodzenie świętuje się już od listopada.