Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Słupca, Września.

Stanowczo wolno nam stwierdzić, iż kujawsko-pomorskie to najistotniejszy sektor tras, jednak mamy też podróżnych z ustronniejszych rejonów Polski.

Oferujemy nadzwyczajnie komfortowy przejazd podróżnych busami do Holandii pod określony przez podróżnego adres. Jeździmy door-to-door. Przewóz do Holandii wykonujemy niemalże do wszystkich miast, jednakowoż teren tych miejscowości są najczęściej odbywane: Rotterdam, Middelburg, Haga, Breda, Tilburg, Eindhoven, Hengel, Utrecht.

Wyjazd naszymi busami jest zawsze pewny. Najoczywistszą cechą naszego przejazdu osób jest to, że nasz bus, zawiezie zawsze do Holandii pod wskazany adres, dzięki czemu odchodzą naszym klientom problemy z dotarciem lub z przenoszeniem uciążliwych nie rzadko walizek. Wiemy, że rodzaj świadczonej usługi, czyli przejazd pasażerów do Holandii spełni Państwa największe życzenia.

Gwarantujemy rzetelny dowóz osób do Holandii, to jest kraju skąd pochodzą tulipany i wiatraki, chodaków i sera.

Ciekawostki odnośnie Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holandia to kraj, w którym rodzic może nadać dziecku dowolne imię, nawet jakieś pospolite słowo. Imię musi mieć możliwość zapisania w alfabecie łacińskim oraz nie może być obelżywe dla dziecka.
Łyżwiarstwo jest powszechnie uprawiane w całej Holandii, kiedy tylko rozpoczyna się okres zimowy. Nic dziwnego, że Holendrzy mają najbardziej utytułowanych zawodników w łyżwiarstwie szybkim.
Najwyższy szczyt Holandii ma tylko 322 metry nad poziomem morza. Jest to wyjątkowy rekord wśród innych krajów świata.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Bardzo dużo Holendrów posiada przyczepę kempingową, którą podróżuje na wakacje. Dlatego też większość z obywateli Holandii szukając miejsca do urlopu nie wybiera hoteli, tylko szuka fajnego miejsca do postawienia przyczepy.