Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Żnin, Gniezno, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Słupca, Września.

Śmiało możemy stwierdzić, iż kujawsko-pomorskie to najznaczniejszy teren linii przewozowych, aczkolwiek obsługujemy stałych klientów także z głębszych regionów kraju.

Proponujemy niebywale dogodny przewóz podróżnych busami do Belgii pod dokładny przez Państwa adres. Przewóz jest door-to-door. Trasy do Belgii odbywamy nieomal do wszystkich miejscowości, jakkolwiek rejony niniejszych miast są najczęściej odbywane: Brugia, Antwerpia, Genk, Kortrijk, Gandawa.

Przejazd naszym busem jest bez wyjątku rzetelny. Najoczywistszą wartością naszego transportu osób jest, iż nasz bus, zawiezie każdorazowo do Belgii pod wybrany dom, dzięki czemu ulatują naszym pasażerom niedogodności z dojazdem czy z dźwiganiem niewygodnych zwykle walizek. Ufamy, iż rodzaj wykonywanej usługi, to jest dowóz osób do Belgii urzeczywistni Twoje największe wymagania.

Świadczymy kompetentny dowóz osób do Belgii.

Osobliwości dotyczące Belgii

Nigdzie na świecie nie znajdziesz tyle rodzajów piwa i takiej ilości browarów jak w Belgii. Szacuje się, że jest ich ponad 1000! Belgia jest państwem stworzonym przez polityków, tymczasem jego mieszkańcy żyją swoim życiem nie interesując się zbytnio „federalną Belgią”. W Wigilię przychodzi tamtejszy Mikołaj, ale nazywa się inaczej – po francusku Pere Noel, czyli Ojciec Bożonarodzeniowy. Wkłada on pod choinkę prezenty, które w zasadzie wolno rozpakować dopiero o północy.