Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Września, Słupca.

Stanowczo możemy uznać, że region kujawsko-pomorski to najważniejszy region tras, lecz posiadamy również podróżnych z bardziej odległych regionów Polski.

Świadczymy niezwykle funkcjonalny przewóz podróżnych busami do Holandii pod należyty przez pasażera adres. Przewóz odbywa się door-to-door. Tranzyt do Holandii realizujemy nieomal do wszystkich miast, jednakże rejon podanych miast są najpowszechniejsze: Haga, Middelburg, Rotterdam, Tilburg, Breda, Eindhoven, Hengel, Utrecht.

Przewóz naszym busem jest każdorazowo rzetelny. Najznaczniejszą wartością naszego transportu osób to, że nasz bus, przywiezie każdorazowo do Holandii pod wskazaną lokalizację, dzięki czemu odpadają pasażerom niedogodności z dojazdem lub z przenoszeniem kłopotliwych najczęściej toreb. Wierzymy, iż jakość świadczonej usługi, to jest przejazd pasażerów do Holandii urzeczywistni Wasze największe życzenia.

Firma oferuje rzetelny przejazd osób do Holandii – kraju wiatraków, tulipanów, sera oraz chodaków.

Niezwykłe fakty na temat Holandii

Holandia jest jednym z najmniejszych krajów w Europie. W dodatku 25% jego powierzchni to depresje, czyli obszary położone poniżej poziomu morza.
Holendrzy to naród, który słynie z zamiłowania do rowerów. Rower ma prawie każdy obywatel. Szacuje się, że rowerów w Holandii jest ponad dwa razy więcej niż samochodów. Obecnie Holandia może poszczycić się 15.000 kilometrami ścieżek rowerowych.
W Holandii niezmiernie ciekawie przekazywane są wyniki matur. Nauczyciel dzwoni osobiście do każdego ze swoich uczni i informuje go o wyniku. Jeśli jest pozytywny wtedy uczeń na znak zakończenia szkoły wywiesza w domowym oknie flagę holenderską i plecak.
Najwyższy szczyt Holandii ma tylko 322 metry nad poziomem morza. Jest to wyjątkowy rekord wśród innych krajów świata.
Holandia to największy na świecie eksporter piwa. Każdego roku kraj opuszcza ponad 1,5 miliarda litrów piwa.
Holandia to najbardziej liberalny kraj w Europie i prawdopodobnie na całym świecie. Holandia spośród wszystkich krajów najszybciej wprowadza liberalne ustawy związane z prostytucją, narkotykami czy homoseksualizmem.