Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Brodnica, Gniezno, Żnin, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Lipno, Słupca, Września.

Śmiało wolno nam stwierdzić, iż region województwa kujawsko-pomorskiego to najznaczniejszy region przewozów, jednak obsługujemy klientów również z odleglejszych regionów Polski.

Proponujemy niezwykle komfortowy transport osób busami do Belgii pod pożądany przez Państwa adres. Przewóz odbywa się door-to-door. Trasy do Belgii realizujemy prawie do wszystkich miejscowości, chociaż tereny niniejszych miejscowości są najczęściej odbywane: Brugia, Antwerpia, Kortrijk, Genk, Gandawa.

Przewóz busem z nami jest bez wyjątku nienaganny. Największą zaletą naszego transportu osób jest to, iż nasz bus, zawiezie niezmiennie do Belgii pod wskazany adres, wskutek czego znikają naszym klientom niedogodności z dojazdem lub z noszeniem niewygodnych przeważnie toreb. Ufamy, że jakość oferowanej usługi, czyli przejazd osób do Belgii zaspokoi Wasze najbardziej wymagające życzenia.

Oferujemy rzetelny przewóz osób do Belgii.

Osobliwości tyczące Belgii

Nigdzie na świecie nie znajdziesz tyle rodzajów piwa i takiej ilości browarów jak w Belgii. Szacuje się, że jest ich ponad 1000! Belgia jest państwem stworzonym przez polityków, tymczasem jego mieszkańcy żyją swoim życiem nie interesując się zbytnio „federalną Belgią”. Na Wielkanoc kupuje się czekoladowe jajka, które ukrywają dorośli w ogródku, a dzieci je szukają.