Zamów busa door-to-door do Holandii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Holandii

Busy do Holandii

jeździmy z: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Lipno, Września, Słupca.

Śmiało możemy przyznać, iż region kujawsko-pomorski to główny sektor przewozów, jednakże posiadamy zarówno osoby chętne do przewozu z głębszych regionów kraju.

Świadczymy nadzwyczaj przystępny tranzyt podróżnych busami do Holandii pod wskazany przez klienta adres. Transport odbywa się door-to-door. Przejazd do Holandii świadczymy niemal do wszystkich miejscowości, jednakowoż rejon tych miejscowości są najpopularniejsze: Rotterdam, Middelburg, Haga, Eindhoven, Breda, Tilburg, Utrecht, Hengel.

Przejazd busem z nami jest zawsze pewny. Największą cechą naszego przejazdu osób jest to, że nasz bus, zawiezie zawsze do Holandii pod wybrany dom, wskutek czego odchodzą pasażerom niedogodności z dojazdem czy z przenoszeniem nieporęcznych zwykle toreb. Wiemy, iż jakość wykonywanej usługi, to jest dowóz osób do Holandii spełni Wasze najbardziej wymagające życzenia.

Firma oferuje doświadczony przewóz osób do Holandii, to jest ojczyzny gdzie jest mnóstwo wiatraków i tulipanów, sera oraz chodaków.

Ciekawostki na temat Holandii

Święty Mikołaj pojawia się w połowie listopada, a nie jak w innych krajach europejskich na Święta. Poza tym nie przybywa na saniach z reniferami, lecz statkiem parowym w towarzystwie Czarnych Piotrów. Później dosiada siwego konia i rozwozi dzieciom prezenty.
Holendrzy to naród, który słynie z zamiłowania do rowerów. Rower ma prawie każdy obywatel. Szacuje się, że rowerów w Holandii jest ponad dwa razy więcej niż samochodów. Obecnie Holandia może poszczycić się 15.000 kilometrami ścieżek rowerowych.
Łyżwiarstwo jest powszechnie uprawiane w całej Holandii, kiedy tylko rozpoczyna się okres zimowy. Nic dziwnego, że Holendrzy mają najbardziej utytułowanych zawodników w łyżwiarstwie szybkim.
Holendrzy uwielbiają pić kawę i piją jej dużo. Przeciętny Holender pije rocznie około 140 litrów kawy.
Najczęściej wykorzystywane w kuchni holenderskiej produkty to ser oraz ziemniaki.
Bardzo dużo Holendrów posiada przyczepę kempingową, którą podróżuje na wakacje. Dlatego też większość z obywateli Holandii szukając miejsca do urlopu nie wybiera hoteli, tylko szuka fajnego miejsca do postawienia przyczepy.