Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób do Belgii

Busy do Belgii

jeździmy z: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Mogilno, Inowrocław, Strzelno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Września, Słupca.

Zdecydowanie możemy przyznać, iż województwo kujawsko-pomorskie to nasz główny obszar tras, lecz obsługujemy stałych pasażerów również z dalszych rejonów naszego kraju.

Świadczymy ogromnie przyjemny transport podróżnych busami do Belgii pod pożądany przez klienta adres. Przewóz jest door to door. Przewóz do Belgii realizujemy nieomal do wszystkich miast, aczkolwiek obszary podanych miast są najczęściej odbywane: Brugia, Antwerpia, Gandawa, Genk, Kortrijk.

Przewóz naszymi busami jest zawsze pewny. Najistotniejszą wartością naszego przewozu osób jest, iż nasz bus, zawiezie zawsze do Belgii pod wskazaną lokalizację, a przez to ulatują pasażerom przeszkody z dotarciem czy z noszeniem uciążliwych najczęściej toreb. Wiemy, że najwyższa jakość oferowanej usługi, czyli przewóz pasażerów do Belgii spełni Państwa największe pragnienia.

Gwarantujemy kompetentny transport osób do Belgii.

Ciekawostki dotyczące Belgii

W roku 2008 doszło niemal do rozpadu Belgii, ponieważ kraj funkcjonował bez rządu federalnego. Belgia nie istnieje ale Bruksela jest stolicą Europy. Granica języka niderlandzkiego i francuskiego jest tak samo wyraźna i trwała, jak nasza granica Polski i Niemiec. „Każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu” – tak mówią o sobie Belgowie. Tym powiedzeniem chcą podkreślić, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom. Jednym z największych celów każdego Belga jest mieć swój własny dom. W Belgii Boże Narodzenie świętuje się już od listopada.