Zamów busa door-to-door do Belgii

Zadzwoń:   +48 884 133 308

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii

Mapka prezentuje nasze najpopularniejsze trasy, ale jeździmy także w bardziej odległe regiony. Zawsze door-to-door!

Zapytaj o przewóz osób Polska – Belgia

Busy do Belgii

jeździmy z: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Gniezno, Żnin, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Grudziądz, Słupca, Września.

Możemy stanowczo stwierdzić, że region Pomorza i Kujaw to największy teren działania naszych przewozów z Polski, aczkolwiek mamy stałych pasażerów także z odleglejszych rejonów naszego kraju.

Świadczymy bardzo komfortowy transport busami do Belgii pod wybrany przez Państwa adres. Transport jest od drzwi do drzwi. Trasy do Belgii odbywamy prawie do wszystkich miast, jednak okolice tych miast są najpopularniejsze: Antwerpia, Brugia, Gandawa, Genk, Hasselt, Kortrijk, Bruksela, Namur, Charleroi, Mons, Liege.

Tranzyt naszymi busami jest każdorazowo pewny. Najznaczniejszą wartością naszego przejazdu osób jest to, iż nasz bus, przywiezie zawsze do Belgii pod wskazany dom, a przez to przepadają klientom przeszkody z dotarciem czy z dźwiganiem nieporęcznych nie rzadko waliz. Wierzymy, iż charakter wykonywanej usługi, to jest transport osób do Belgii urzeczywistni Państwa najbardziej wymagające wymagania.

Firma oferuje rzetelny transport osób do Belgii.

Osobliwości dotyczące Belgii

W roku 2008 doszło niemal do rozpadu Belgii, ponieważ kraj funkcjonował bez rządu federalnego. Belgia nie istnieje ale Bruksela jest stolicą Europy. Granica języka niderlandzkiego i francuskiego jest tak samo wyraźna i trwała, jak nasza granica Polski i Niemiec. „Każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu” – tak mówią o sobie Belgowie. Tym powiedzeniem chcą podkreślić, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom. Jednym z największych celów każdego Belga jest mieć swój własny dom. Na Wielkanoc kupuje się czekoladowe jajka, które ukrywają dorośli w ogródku, a dzieci je szukają.